Bezpečnosť a životné prostredie

Technické textílie predstavujú široké spektrum použitia v oblasti ochrany životného prostredia a ochrany proti katastrofám, ako aj v oblasti odpadového hospodárstva, napr. pre kvalitné izolácie, ako dekontaminačné vane, flexibilné nádrže a systém protipovodňovej ochrany. Naše použité technické textílie sú vďaka Texyloop®-Recycling na 100 % recyklovateľné. Okrem toho sa naše špeciálne membrány využívajú aj na ochranu a bezpečnosť osôb, tovarov a na izolácie , ako napr. na oplotenie staveniska, ochranné kryty, oplotenie bazéna a plachty s ochranou proti vandalom.

Sicherheitsplane DEFENDER für LKW-Aufbauten

Bezpečnostné plachty DEFENDER® ako kamiónové plachty

Ochrana voči vandalom a krádežiam: DEFENDER® je patentovaná bezpečnostná plachta firmy Serge Ferrari®, kde v rozpätí 4 cm sú rozmiestnené oceľové lanká. DEFENDER®  je možné použiť tak pri výrobe nových autoplachiet ako aj pri už existujúcich.
Nová autoplachta: Ako účinnú ochranu nákladu proti krádeži nakalandrujeme DEFENDER® na vybranú plachtu celoplošne na šírku 180 cm.                                Existujúca autoplachta: Na zosilnenie a ako účinná ochrana proti poškodeniu môže byť DEFENDER®  zvnútra navarený na už existujúcu autoplachtu v šírke 180 cm.

Želáte si ponuku? Pre Váš dopyt použite prosím náš formulár alebo pošlite nám e-mail na info (at) relais-textilie(o)sk

Drucken