Technické textílie pre priemysel

Ekonomické, flexibilné riešenia pre zlepšenie pracovných procesov, prestavba výrobných plôch, skladovanie, ako aj bezpečnosť pri práci a zvuková izolácia - dočasná alebo trvalá. Riešenia s technickými textíliami presvedčia dlhou životnosťou, nízkou váhou, vyznačujú sa rýchlou a jednoduchou montážou, sú modulárne a rozšíriteľné a po uplynutí používania opäť recyklovateľné: napr. ako halová deliaca stena, mobilná stena na zvukovú izoláciu, zabudovanie stroja, skladovací stan, ochranné kryty, krycie plachty, ochrana proti poveternostným podmienkam, plachta na nákladný automobil, prepravný obal a oveľa viac.

Izolačné deliace steny

Izolačné deliace steny

Deliacimi stenami z technických textílií môžete výhodne rozdeliť priestor na pracoviskách, dielňach a skladoch podľa individuálnych požiadaviek. Použitie deliacich stien zvýši úsporu energií a zlepší pracovné podmienky. Taktiež nakladacie rampy skladov budú spoľahlivo chránené proti chladu a prúdeniu vzduchu. Naše izolačné deliace steny Vás presvedčia vďaka vysokej flexibilite, možnosti rozšírenia a rýchlej realizácii.

Prostredníctvom zhrňovacích plácht alebo priehľadných lamiel je možné zabezpečiť príjazdy alebo prístupy do oddelených zón. V prípade potreby vieme deliace steny na mieru prispôsobiť, napr. ventilačným potrubiam.

Vďaka svojej nízkej hmotnosti môžu byť naše deliace steny použité aj pri staticky problematických stavbách.

Želáte si ponuku? Pre Váš dopyt použite prosím náš formulár alebo pošlite nám e-mail na info (at) relais-textilie(o)sk

Drucken