Textilné stavby

Textilné a membránové stavby, zariadenie priestorov, účinné a atraktívne slnečné tienenie, dočasné alebo trvalé rozšírenie prijímacích oblastí, skladovacích priestorov alebo zabezpečenia, zvuková a tepelná izolácia, zariadenie verejných priestorov: technické textílie majú na stavbe neuveriteľne flexibilné využitie, sú veľmi ekonomické, nezaprášia sa, majú ochrannú UV vrstvu, sú nehorľavé a spĺňajú tak najrôznejšie požiadavky: napr. pre obloženie stien, predpínané podhľady, slnečné tienenie, markízy, prístrešky, striešky, ako membránové stavby, pagody a textilné fasády.

Markízy pre reštaurácie

Markízy pre reštaurácie

Naše markízy Vám pomôžu vytvoriť príjemnú atmosféru pre Vašich hostí alebo návštevníkov na terase, či v záhrade. Súčasne rozšírite vonkajšie priestory pre Vaše podnikanie.

Podľa Vášho želania Vám vyhotovíme markízu z mikroperforovanej tkaniny Soltis alebo vodeodolnej tkaniny Soltis 96W alebo STAM 6002.

Soltis funguje ako ochranný štít proti ohrievaniu pod markízou. Špeciálne vyrobený Soltis vo forme jemnej siete zabezpečí mikrocirkuláciu, a tým nielen chladný, ale aj čerstvý vzduch pod markízou. Výhodou Soltisu je vysoká priehľadnosť, najmä pri tmavších farbách. Sediac pod markízou sa tak môžete kochať pohľadom na belasú oblohu pri optimálnon slnečnom tienení.

Soltis 96W a STAM 6002 Vás okrem 100 % vodeodolnosti presvedčia svojou povrchou úpravou pripomínajúcou textil, priepustnosťou prirodzeného svetla a jednoduchým čistením.

Široká škála farieb Vám umožní vybrať si vhodný odtieň. Tkaniny je možné digitálne potlačiť, čo možno využiť na reklamu.

Želáte si ponuku? Pre Váš dopyt použite prosím náš formulár alebo pošlite nám e-mail na info (at) relais-textilie(o)sk

Drucken