Poľnohospodárstvo

Technické textílie a geomembrány pre poľnohospodárstvo ponúkajú ekonomické a napriek tomu dlhodobé riešenia pre stavbu a zariadenie stajní, vonkajšie spásanie, skladovanie a životné prostredie. Ochrana úrody, dobytka a poľnohospodárskych strojov, optimalizácia produkcie a výnosnosť, vylepšenie pracovných podmienok...použitie je rozmanité: napr. ako kryt sýpky, pre bioplynové stanice, pre skladovanie hnoja, obloženie stajne, skladový tunel, plachty pre poľnohospodárske stroje a chov dobytka. Pokiaľ ide o rozšírenie alebo prestavbu, dokážu sa vďaka flexibilnej konštrukcii rýchlo a jednoducho prispôsobiť novým požiadavkám.

Ochrana stajní proti vetru

Ochrana stajní proti vetru

Ako skúsení dodávatelia pre poľnohospodárov vyrábame na mieru zhotovené ochranné siete proti vetru z vysokokvalitných sieťovín. Naše ochranné siete proti vetru sú základom pre efektívnu reguláciu teploty, prúdenia vzduchu, vlhkosti a sú oveľa úspornejšie ako bežné opatrenia. Vďaka ochranným sieťam chránite svoj dobytok pred poveternostnými vplyvmi, ako napr. nadmerné slnečné žiarenie, silný dážď, či nebezbečný vietor.

Ochranné siete od Relais sa dokonale prispôsobia Vašej stavbe, napr. bránam, otvorom, posuvným bránam, oknám, zhrňovacím plachtám a pod.

Želáte si ponuku? Pre Váš dopyt použite prosím náš formulár alebo pošlite nám e-mail na info (at) relais-textilie(o)sk

Drucken