Reklama / Slávnosti

Trvalá alebo krátkodobá komunikácia v mnohých variantoch prevedenia, taktiež vo veľkých formátoch, realizovaná formou digitálnej tlače alebo klasického popisovania: technické textílie sú vynikajúcim komunikačným prostriedkom pre reklamu, informácie, štíty, tabule a stánky, napr. pre veľkoplošné plagáty, bannery na lešenia, firemné tabule, obrazovky na veľtrhoch, stojany, svetelné panely a plagáty. Navyše naše riešenia stanov a promo akcií zabezpečia úspech vášho podujatia, napr. stany pre organizáciu podujatí, nafukovacie stany pre rôzne eventy, veľtržné panely, stánky pre promo akcie, stany pre promo akcie, zastrešenia pódií, zvuková izolácia pre pódiá, na ktorých prebieha podujatie a ešte omnoho viac.

Stany na slávnosti a pagody

Stany na slávnosti a pagody

Vyrábame vysoko kvalitné stany a stánky na slávnosti a slávnostné podujatia vyrobené zo špeciálnych plachtovín firmy Serge Ferrari, v rôznorodých prevedeniach (haly, pagody, iglu, tunely, atď) presne podľa Vašich požiadaviek. Na želanie môže byť stan zhotovený z vysoko priesvitnej tkaniny alebo vybavený novým systémom ATS (Air Tension System) pre dokonalé vypnutie stien a stropov. Výhody našich stanov:

  • Dlhá životnosť stanov
  • Vysoká tesnosť kederu
  • Zamedzenie trepotaniu plachtoviny vo vetre
  • Zamedzenie zhromažďovaniu vody a snehu na streche stanu
  • Pri dvojmembránových stanoch zvýšená tepelná izolácia, resp. úspora energie

Pri výrobe našich stanov používame kompozitné membrány so zníženou horľavosťou, a to buď priesvitné alebo black out (zatemňujúce).

Želáte si ponuku? Pre Váš dopyt použite prosím náš formulár alebo pošlite nám e-mail na info (at) relais-textilie(o)sk

Drucken