Voľný čas

Poskytujeme kvalitné, dlhodobé riešenia ochrany pred slnkom s dizajnom, ktorý spĺňa tie najnáročnejšie požiadavky, pre skrášlenie terasy, balkóna a zelených plôch, napr. ako markízy, pergoly, pavilóny, slnečné plachty, verandy, zimné záhrady a zastrešenia terás. Aby ste si mohli najkrajšie chvíle v roku poriadne vychutnať... Okrem toho ponúkame zaujímavé riešenia s technickými textíliami v rámci voľnočasových aktivít pre člny, jachty, kemping a bazény. A nakoniec sa naše pártystany postarajú vždy o vydarenú akciu. Pre mnohých našich partnerov Relais dostupné aj ako stany na prenájom!

Tienenie zimných záhrad

Tienenie zimných záhrad

Účinná ochrana pred nadmerným teplom a slnečným svetlom bez narušenia Vášho výhľadu vďaka vysoko kvalitnej tkanine Soltis!

Soltis účinkuje ako ochranný štít proti prehrievaniu vzduchu v zimnej záhrade Jemná štruktúra siete Soltis zabezpečí mikrocirkuláciu a tým optimálnu klímu. Ďalšou výhodou tkaniny Soltis je, že ponúka zvlášť pri tmavých farbách jedinečný výhľad na oblohu a dostatok prirodzeného svetla pod tienením pri optimálnej tepelnej ochrane.

Môžete si vybrať slnečné tienenie z viac ako 40 farieb a prispôsobiť ho Vašim potrebám a podmienkam!

Želáte si ponuku? Pre Váš dopyt použite prosím náš formulár alebo pošlite nám e-mail na info (at) relais-textilie(o)sk

Drucken